هزینه های زندگی در دبی

۲۳ شهریور ۱۳۹۹
۰ دیدگاه
هزینه های زندگی در دبی

هزینه های زندگی در دبی یکی از مقوله های مهم قبل از مهاجرت است که بایستی به این مهم اشراف داشته باشید.

از شما دعوت میکنیم تا آخر مقاله همراه تراپارت باشید.

هزینه های زندگی در دبی

از آنجا که بسیاری از افراد این روزها به مهاجرت فکر می کنند  و هر ساله افراد زیادی برای شروع زندگی جدید در این قسمت از جهان به هیجان می آیند، اطلاع داشتن از هزینه واقعی زندگی در دوبی چه از نظر مالی و همچنین هزینه های عاطفی بسیار مهم است. شاید جا افتادن و عادت کردن به فضای دبی برای فرد تازه ورود پروسه ای زمان بر باشد اما توجه داشته باشید تعداد بالای مهاجران در امارات باعث می شود غریبی نکنید و احساس کنید در کشور خودتان هستید. دبی با داشتن امکانات زندگی عالی برای مهاجران، آب و هوای شگفت انگیز (مخصوصا در ماه های زمستان!) ، امنیت بالای شهری و دارا بودن گزینه های عالی آموزشی برای فرزندانتان گزینه مناسبی برای مهاجرت خواهد بود.هزینه های دبی

دبی شهری مدام در حال رشد و تکامل است و در بسیاری از صنایع فرصت های کاری زیادی برای گسترش وجود دارد.

از آنجایی که دبی مکانی تقریبا گران قیمت برای زندگی است ، باید قبل از رفتن با برسی اطلاعات و هزینه های پیش رو مطمئن شوید که زندگی در آن مناسب شما و خانوادتان خواهد بود.

در این مقاله توضیح می دهیم هزینه های زندگی برای یک خانواده ۴ نفره در دبی چطور خواهد بود؟

مسکن در دبی

در طول چند سال گذشته نرخ خرید خانه ها به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. یک ویلای استاندارد چهار خوابه در یک منطقه معروف برای مهاجرت هزینه ای در حدود ۱۱۰،۰۰۰ AED. اگر به دنبال ویلا های بزرگتر با استخر اختصاصی و اتاق خدمتکاران هستید ، باید ۱۸۰،۰۰۰ تا ۲۰۰،۰۰۰ دلار در نظر بگیرید. در برخی از جوامع جدیدتر و یا مناطق کمتر محبوب معاملات بسیار خوبی انجام شده است و شما حتی می توانید آپارتمان های ۲ تخته در Palm را با هزینه کمتر از ۱۰۰۰۰۰ AED دریافت کنید.

هزینه خرید خانه در دبیما در تراپارت آماده ایم تا بهترین خانه های موجود با قیمت های متفاوت و مناسب شما را در خرید خانه محبوبتان یاری کنیم. اعضای تیم تراپارت در دبی به شما تمامی  اطلاعات مورد نیازتان را خواهند داد و شما می توانید در طی پروسه خرید همواره با یک متخصص اختصاصی در تماس باشید. تمام کاری که باید انجام دهید این است با ما تماس بگیرید و اطلاعات و مشخصات ملک درخواستیتان را نیز ارائه دهید.

DEWA و قبض ها

هزینه خدمات -که در بخش هزینه های همراه خرید خانه در دبی می توانید به تفصیل در باره آن بخوانید- در مواقعی می تواند بسیار زیاد باشد، به خصوص اگر شما ویلا و یا استخر بزرگ داشته باشید. برای یک ویلای ۴ خوابه در ماههای تابستان هزینه خدمات حدود ۴۰۰۰ AED و در ماه های زمستان به طور متوسط ۲۰۰۰ AED خواهد بود.

DEWA که سازمان رسیدگی به امور قبض ها و خدمات در کشور امارات است، یک برنامه عالی دارد که می توانید از آن برای مدیریت خانه خود استفاده کنید و در طی آن اگر آن ها متوجه جهش ناگهانی در استفاده شما از آب و یا دیگر منابع انرژی شوند شما را با خبر خواهند کرد. برای مثال می توانند نشتی آب را به شما هشدار دهند.

ماشین در دبیخرید پکیج ها و برنامه های تلویزیونی از حدود ۴۰۰ AED در ماه شروع می شود و صورتحساب تلفن همراه از ۲۰۰ AED شروع خواهند شد که این مبلغ تا ۵۰۰- ۶۰۰  AED  می تواند افزایش پیدا کند. با توجه به مدل گوشی، ترافیک اینترنت مصرفی و البته دقایق برقراری تماس از طرف شما.

ماشین در دبی

بسته به اینکه چه اتومبیلی می خواهید، برای اجاره یک وسیله نقلیه از جمله بیمه اتومبیل باید ماهانه حدود ۲۵۰۰ AED بپردازید ، اما اگر اتومبیل خریداری کرده اید ، بسته به ارزش آن ، متوسط مبلغ بیمه در حدود ۳۰۰۰ AED در سال خواهد بود. بنزین در دبی نسبتاً ارزان است و برای یک ماشین کوچک می توانید ماهانه ۴۰۰ AED هزینه کنید، که بسته به میزان مسافت و میزان مصرف بنزین ماشینتان این عدد می تواند به ۱۰۰۰ AED نزدیک شود.

مدارس دبی

در چند سال اخیر مدارس جدید زیادی در دبی افتتاح شده است که گزینه های بیشتری را برای والدین فراهم می کنند. این افزایش تعداد مدارس به نفع خانواده ها نیز است زیرا به دلیل رقابتی شدن جذب دانش آموز مدارس سعی می کنند هزینه هایشان را کاهش دهند و حتی برخی از مدارس تخفیف هایی را برای خانواده ها در نظر می گیرند. شهریه مدارس برای مدارس به زبان انگلیسی متفاوت است اما به طور متوسط از ۴۵۰۰۰ AED برای هر سال تحصیلی برای هر کودک شروع می شود و این عدد می تواند با توجه به مدرسه انتخابیتان تغییر نیز کند.

خرید مواد غذایی

اگر مایل هستید حبوبات و برنج بخورید و به طور سنتی خودتان غذا بپزید، می توانید نسبتاً ارزان زندگی کنید. اما اگر قصد دارید غذایی با مواد غذایی خاص تهیه کنید، هزینه مواد غذایی شما تقریباً ۱۰۰۰ AED در هفته خواهد بود. می توان این مقدار را با خرید از سوپرمارکت های ارزان قیمت محلی کاهش داد. چرا که سوپر مارکت های حاوی مواد غذایی خارجی ، کالاهای گران قیمت تری را ارائه می دهند.

بیرون غذا خوردن، رفتن به رستوران

در حالی که کافه های محلی زیبایی برای امتحان وجود دارند که قیمت کمتری دارند ، اما به احتمال زیاد شما می خواهید طیف وسیعی از رستوران های خارق العاده دبی را امتحان کنید. وعده های غذایی معمولاً برای خانواده ۴ نفره به همراه نوشابه (بدون مشروبات الکلی) ۷۰۰ درهم خواهد بود. اکنون بسیاری از برنامه های تخفیفی و تبلیغاتی برای کمک به صرفه جویی در صرف غذا در خارج از خانه و غذاهای آماده در دسترس می باشد که می توانید از آن ها نیز استفاده کنید.

خانه دار / کمک در کارهای منزلهزینه های زندگی در دبی

مزیت زندگی در این قسمت از جهان دسترسی به افراد  خدمتکار ارزان قیمت است ، ویژگی ای لاکچری دبی باعث می شود افراد به فکر استخدام خدمتکار و باغبان بیافتند.

برای استخدام یک خدمتکار منزل به عنوان مهاجر ، باید هر ساله قرارداد وی را تمدید کنید و این هزینه تقریباً ۱۲۰۰۰ درهم است. حقوق یک خدمتکار خانه متغیر است اما به طور متوسط ​​۲۵۰۰ AED در هر ماه می باشد و هر دو سال یکبار مسئولیت پرداخت هزینه پرواز او را نیز بر عهده دارید(اگر خدمتکارتان مهاجر است و قصد سفر به کشورش را دارد) ، اگرچه بیشتر افراد این کار را سالانه انجام می دهند.

اگر در ویلای خود جایی برای اقامت فرد خدمتکار ندارید تا وی با خانواده شما “در آنجا زندگی کند” ، باید مبلغی به عنوان هزینه اقامت نیز به وی بدهید.

حقوق یک باغبان در دبی ماهیانه ۳۰۰ AED است و بیشتر افراد به جای اینکه با فرد باغبان قرارداد ببندند از طریق خدمات باغی یکی را استخدام می کنند.

هزینه های زندگی در دبی را جدی بگیرید!

امیدواریم توانسته باشیم سوال های شما در رابطه با هزینه زندگی در دبی را پاسخ دهیم.

در صورتی که سوالی برایتان بوجود آمده و هنوز پاسخ آن را نگرفته اید با ما تماس بگیرید.

مشاوران تراپارت آماده اند تا به صورت شبانه روزی سوال های شما را در رابطه با خرید ملک در دبی و زندگی در آن و هم چنین پروسه های اخذ اقامت را پاسخ دهند.

ارسال دیدگاه